Oğuzhan Uğur: ABD’li ve Rus siyasetçileri konuk edeceğiz

Babala Tv’den Oğuzhan Uğur, Konular Açık Mikrofon (M.A.M.) programında ilerleyen dönemde spor kulübü liderlerinin yanı sıra ABD’li ve Rus siyasetçileri de konuk edeceklerini belirtti.

Twitter üzerinden M.A.M. programının gelecek periyot takvimini paylaşan Uğur, 14 günlük bir ortadan sonra programa katılacak spor kulübü liderlerinin afişlerini paylaşacaklarını söyledi. Uğur, afişler paylaşıldıktan kısa müddet sonra da çekimlerin yapılacağını tabir etti.

“M.A.M. için kulüp liderlerimizle görüşmeye devam ediyoruz, olumlu dönüşler de aldık” diyen Uğur, “Tüm takım tatil hakkını kullanıyor. Aslında maçlar şimdi bitmemiş, (başkanlar) ileri tarih daha uygun olur dediler” sözlerini kullandı.

Uğur, spor kulübü liderlerini konuk aldıktan sonra bir orta verip Rus ve ABDli siyasetçileri konuk alacaklarını bildirdi. “Seçim öncesinde konuk almayı uygun bulmamıştık fakat küsmemişler” diyen Uğur, bu programlarda dünyanın ve bahsi geçen ülkelerin Türkiye üzerindeki tesirlerini konuşacaklarını söz etti.

Uğur, “Sonrasında Ahmet Mahmut Ünlü (Cübbeli Ahmet Hoca) konuğumuz olacak, çabucak devamında da ülkemizde bulunan Suriyelileri ve Afganları temsil eden dernek liderlerini konuk alacağız” yazdı.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir